کفش و کیف

نکات کاربردی برای افزایش عمر و راه های نگهداری کیف و کفش

 

یکی از راه های حفاظت از پا و شانه ها از آسیب دیدگی استفاده از کفش و کیف مناسب است، امروزه از بسیاری از افراد می شنویم کفش یا کیفی  که خریداری کرده اند هزینه زیادی پرداخت نموده اند اما آن  دوام چندانی ندارد . درست که مارک و جنس  معیار مهمی در انتخاب کفش یا کیف است اما نحوه نگهداری از ان یک اصل مهم در افزایش طول عمر آن می گردد ما در این مقاله چند ترفند کاربردی برای شما ارائه می کنیم که بتوانید هر آنچه که هزینه کرده اید را مدت طولانی نگهداری کنید .

 

راه های محافظت از کیف و کفش

راه های محافظت از کیف

 • یکی از راه های محافظت، به جنس ان بستگی دارد اصولا کیف ها از جنس های چرم و پلاستیکی ومیکرو فیبر و مواد مصنوعی و… برای  محافظت از هر کیفی با هر جنسی کافیست اسپری مخصوص محافظت از آن را که در بازار موجود هست  خریداری کنید تا از ترک خوردگی و ..کیف جلوگیری کنید چنانچه علاقه مند به مشاهده ی اسپری های محافظت از کیف دارید می توانید به سایت دیجی کالا  مراجعه فرمایید.

 • یکی راه های حفاظت از کیف این است اگر کیف خد را داخل جایی قرار دادید که هوایی در ان رد و بدل (انباری )نمی شود کیف شما عمر طولانی نخواهد داشت بر عکس تصور عموم  که اگر کیفی داخلش خالی باشد عمر طولانی دارد اما بهتر است داخل کیف را  با روزنامه پر کنید . توجه داشته باشید یکی از راه های محافظت از کیف و کفش این است که حتما باید در داخل کیسه ی پلاستیکی قرار داده شود .

 

۵ ترفند محافظت از کفش و کیف

 • یکی از ترفند های افزایش عمر  استفاده از برند اصل  که دوخت آن بسیار محکم بوده یکی دلایل خرابی زود به هنگام آن   با کیفیت نبودن دوخت انها و باز شدن دوخت آنهاست و اقدام دیگر براری محافظت از کیف این است که اگر لکه ای را بر روی کیف خود دیدید سریعا پاک شود و همیشه حواصمان باشد هر لکه ای برای پاک شدن روش خود را دارد و با هر راهی پاک نخواهد شد و لکه اگر مدت زیادی بر روی کیف بماند پاک شدن بسیار سخت می شود.
 • همیشه از یک کیف استفاده نکنید استفاده مکرر از یک کیف باعت خرابی زود هنگام آن می شود بهتر است هر چند وقت یک بار کیف خود را عوض کنید .

 • اگر برایتان مهم است کیف شما شکل و ظاهرش بعد از مدتی حفظ شود بهتر است زیب یا دکمه ی آن را ببندید اگر زیپ آن باز بماند شکل خودش را ازدست خواهد داد .

را ه های حفاظت از کفش

 • حتما باید درنظر گرفت که اگر کفشی خیلی گشاد و تنگ باشد زود خراب می شود پس بهتراست کفشی را انتخاب کنید که کاملا اندازه شما باشد .

 • کفش های اسپرت را چند هفته یک بار باید حتما تمیز شوند یکی  از رازهای در همین است اگر دوست دارید کفشی را داشته باشید که سالیان سال کار کند باید حتما بشورید تا بو نگیرد و کثیفی لایه رویی آن را ازبین می برد .

 • اقدام دیگر براری محافظت از کیف این است که اگر لکه ای را بر روی کیف خود دیدید سریعا پاک شود و همیشه حواصمان باشد هر لکه ای برای پاک شدن روش خود را دارد و با هر راهی پاک نخواهد شد و لکه اگر مدت زیادی بر روی کیف بماند پاک شدن بسیار سخت می شود.

 • یک نکته مهم درباره کفش های چرم این است که همیشه باید در فضای بسته قرارگیرد و در معرض آفتاب نباشد زیرا کفش خیلی زود به مرور زمان خراب می شود و کیفیت و دوام کفش از دست خواهد رفت .

 • هنگام در آوردن آن حتما از پاشنه کش استفاده کنید تا پاشنه آن زود خراب نشود و فرم آن خراب نشود.

افزایش دوام کفش و کیف

 • همیشه از یک جفت کفش استفاده نکنید سعی کنید هر روز از یک کیف استفاده نکنید هر چند وقت یک بار کفش خود را عوض کنید چنانچه علاقه مند به مشاهده مدل های جدید کفش های آریا البسه می توانید به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

 • بهتر است از محفظه های نگهداری  پارچه ای استفاده کنید زیرا محفظه های پلاستیکی رطوبت دارند و باعث خرابی کفش می شوند .

 • برای افزایش عمر کفش بهتر است از جاکفشی ای استفاده کنید که تعداد طبقات اند زیاد باشد و جا دار باشد تا بتوانید با فاصله زیاد در کنار هم  قرار دهید  زیا اگر کفش ها را با فاصله نگذارید باعث نمی شو.د رطوبت کفش های دیگر باعث خرابی کفش مورد نظر شما شود پس همیشه با فاصله در جاکفشی قرار دهید.

 • بهتراست از کفشی استفاده کنید که پاشنه پلاستیکی دارد زیرا پاشنه غیر پلاستیکی زودتر خراب می شود اگر کفشی دارید که پاشنه ی آن خراب شده می توانید پاشنه پلاستیکی خریداری کنید و به ان وصل کنید.

 

 

 

 

 
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.