حریم خصوصی

سایت آریا البسه به منظور تسهیل در امر خرید کالا  در نظر دارد که  قبل از خرید، اطلاعاتی از قبیل: نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل را نیز از مشتریان  خود دریافت می کند تا از روند خرید خود مطلع شوید،  پس لازم است قبل از خرید حتما اقدام به ثبت نام در سایت کنید و سایت آریا البسه  تماما فعالیت خودرا منطبق بر تجارت الکترونیک هموار ساخته است و پس از خرید ،فاکتور رسمی برای مشتریان  ارسال خواهد شد و لازم به ذکر است هنگام وارد کردن اطلاعات، مشتری  این را باید در نظر داشته باشد که هر گونه اطلاعات شامل: شماره تماس  و ایمیل و…  را به درستی وارد نماید تا سایت آریا البسه  از این طریق بتواند با شما در صورت بروز مشکل مکاتبه کند . بنابراین  مشتری باید در نظر داشته باشد که اطلاعات خود را به درستی وارد نماید . در صورت تمایل  به خرید محصولی برای شخص دیگری لطفا اطلاعات ان شخص را درست و  کامل وارد نمایید زیرا   سایت آزیا البسه از این طریق  اقدام به ارسال سفارش   می کند.

  • نکته :  هنگام خرید با پر کردن فرم خرید به طور خودکار ثبت نام خواهید شد و در نظر داشته باشید که نام کاربری شما ایمیل شما خواهد بود و رمز عبور را در فرم خرید مشتری، وارد خواهد کرد و لطفا  رمز عبور را نیز حفظ کنید و از ارسال آن به اشخاص دیگر خوداری بفرمایید .
  • نکته: در صورتی که شماره موبایل خود را  تغییر داده اید لطفا برای درج  شماره موبایل خود به حساب کاربری خود مراجعه فرمایید و اقدام به ویرایش اطلاعات خود کنید .

سایت آریا البسه تعهد می کند که اطلاعات کاربران را حفظ کند و به هیچ عنوان اطلاعات  هویتی کاربران  را در اختیار  شخص یا سازمانی قرار نخواهد داد  مگر با حکم قضایی این امر میسر می شود

نحوه بازگرداندن کالا

ما در سایت آریا  البسه تما م تلاش خود را می کنیم که کالا به دست شما با سلامت کامل برسد ، اما اگر هر کدام از محصولات چه از نظر سایز و رنگ و جنس مطابق میل شما مشتریان گرامی نبود شما می توانید آن را  ظرف 24 ساعت پس از خرید برای ما از طریق تیپاکس برای ما ارسال فرمایید و وجه خود را  پس بگیرید و به محض دریافت کالا از شما ،ما مبلغ را به حساب شما برمی گردایم.

  • نکته :هنگام بازگشت کالا محصول را به شکل اولیه و  در داخل جعبه به ما بازگردانید و کلیه اقلام سفارشی مخصوصا کفش، جعبه آن بدون پارگی به ما تحویل داده شود و اگر لباسی دچار پارگی ،سوختگی هم چنین جداشدن اتیکت و بوی عطر و… باشد از مرجوعی آن معذوریم .
  • نکته: در صورتی کالایی را با کد تخفیف خریداری فرمودید در صورت مرجوعی فقط اصل وجه قابل بازگرداندن است و کدتخفیف مجددا قابل استفاده نیست زیرا سیاست سایت آریا البسه   به گونه ای است که هر کد تخفیف تنها و تنها برای بک نفر و یک بار قابل استفاده است .
  • نکته: لطفا قبل از مرجوعی کالا از طریق خدمات پس از فروش یا از طریق فرم تماس با ما و یا از طریق ایمیل مندرج در تماس با ما با ما در ارتباط باشید همکاران ما در کمترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهند داد و عملیات لازم برای مرجوعی کالا انجام خواهند داد از ارسال بد ون هماهنگی با پشتیبانی سایت جدا خود داری فرمایید.
  •  نکته :از نوشتن آدرس خود روی جعبه خودداری فرمایید و در صورت ارسال بسته توسط پست ایران، پست پیشتاز یا تیپاکس و…  رسید خود را از طریق فرم تماس با ما یا با ارسال ایمیل به ariaaalbase@gmail.com م ما را از ارسال  بسته مرجوعی خبردار کنیددر صورت ارسال با پست پیشتاز و تیپاکس پس کرایه را در خواست فرمایید .

وارد برگه “تماس با ما شوید  از فرم تماس با ما یا از طریق چت باکس کنار سایت درخواست خود را به پشتیبان سایت مطرح کنید و سپس پشتیبانان ما در کمتربن زمان به شما پاسخ  خواهد داد و نحوه مرجوعی کالا را برای شما توصیح خواهند داد.

برای لغو سفارش کافی است یک ایمیل یا ازطریق+ فرم تماس با ما  و از طریق چت انلاین اقدام به درخواست لغو سفارش کنید همکاران ما در کمترین زمان عملیات لغو سفارش را برای شما انجام خواهند داد و ایمیلی  مبنی بر لغو سفارش برایتان  ارسال خواهد شد

برای پیگیری سفارش کافی است به پروفایل خود مراجعه کنید و در قسمت پیشخوان ، در تب سفارش وضعیت سفارش شما را می توانید ببینید.

شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹تا ساعت ۱۷