شال و روسری, لباس زنانه

مدل بستن شال و روسری متناسب فرم صورت شما

برعکس تصور بسیار از عموم نحوه ی بستن شال و روسری به فرم صورت شما و رنگ پوست شما بستگی دارد ما در این مقاله به آموزش مدل بستن شال متناسب با فرم صورت شما می پردازیم .

مدل بستن شال متناسب با فرم صورت شما

  • چه مدل،  روسری وشال  مناسب صورت مستطیلی است ؟

در صورت های مستطیلی اصولا طول  صورت از عرض آن بیشتر است بنابراین بایستی مدل انتخابی برای بستن شال طوری باشد که طول صورت را کمتر نشان دهد و بهتر است از شال به جای روسری استفاده نمود زیرا لبه صورت شما را گرد نشان میدهد و صورت کوچک تر می شود روسری صورت شما را بیشتر مستطیلی نشان می دهد برای انتخاب بهترین مدل های شال و روسری  علاقه دارید  می توانید بهترین مدل های شال و روسری مناسب زمستان و پاییز  در اینجا مشاهده بفرمایید.

  • چه مدل، شال و روسری   مناسب صورت بیضی است ؟

یکی از بهترین فرم  صورت بیضی است و دست شما در انتخاب مدل بستن شال  باز است و هیچ ومحدودیتی درانتخاب روسری و شال ندارید ولی پیشنهاد می شود از مدل  های عربی بستن شال بسیار شما را جذاب و شیک پوش نشان می دهد چنانچه تمایل به مدل بستن شال عربی دارید می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

  • چه مدل،  شال و روسری مناسب صورت گرد است؟

یکی از ویژگی خوب صورت گرد این است که براحتی قابل نزدیک شدن به فرم صورت بیضی است .کافی است که روسری یا شال خود را  کمی به گونه هایتان نزدیک کنید خواهید دید که صورت شما مانند صورت بیضی می شود و در نهایت  دست شما در انتخاب انواع مدل بستن شال و روسری باز است .

  • چه مدل، شال و روسری مناسب صورت قلبی است؟

برای اینکه صورت قلبی به شکل فرم صورت بیضی در بیاید بسیار مشکل است زیرا پیشانی کسانی که فرم صورت بیضی دارند بلند است و عرض چانه آن ها بسیار باریک است تنها راه حلی که به بیضی نشان دادن صورت شما کمک میکند این است که بستن  شال یا روسری  خود را به پیشانی نزدیک تر کنید و از پوشاندن پایین صورت و چانه بپرهیزید همیشه به یاد داشنته باشید کسانی که فرم صورت آن ها قلبی است پوشیدن شال های چند لایه عرض صورت آنها را بیشتر کرده  تا حد امکان ازپوشیدن آن خوداری بفرمایید.

  • چه مدل شال و روسری مناسب صورت کشیده است ؟

    فرم صورت کشیده برعکس صورت گرد باید سعی شود که قسمت چانه و پیشنانی آن پوشیده شود تا از گشیدگی فرم صورت را کم کند و به فرم صورت بیضی نزدیک شود برای پوشاندن پیشانی می توانید از یک هد بند نیز استفاده کنید .

    انتخاب مدل بستن  روسری مناسب  با فرم صورت نه تنهابه منظور  پوشاندن موهای شماست بلکه یکی از مهمترین نکته  در جذاب نشان دادن می باشد  شما اگر از بهترین برند های دنیا مانتو و کیف و کفش و..خود را تهیه بفرمایید اگر شالی را انتخاب کنید که مناسب صورت و استایل شما نباشد لباس هایتان به چشم نمی آید پس پیشنهاد می شود در هنگام خرید دقت کنید شالی را انتخاب کنید که مناسب فرم صورت شما باشد اگر تمایل به خرید جدید ترین  طرح های شال و روسری آریا البسه  دارید می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

[blog_posts columns=”3″ style=”text-bounce” posts=”8″ category=”” image_height=”150px” show_date=”true”]


 

 

1 نظر در “مدل بستن شال و روسری متناسب فرم صورت شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *